Forum Izabelin
22 Lipiec 2014, 23:31:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: fryzjer  (Przeczytany 3003 razy)
aguucha
Gość
« : 25 Luty 2009, 22:37:57 »

Mam pytanie chyba bardziej do pań Uśmiech Czy możecie polecić, któryś z naszych Izabelińskich salonów fryzjerskich?
Kiedyś chodziłam do tego w Mościskach, później przerzuciłam się na Warszawę, ale jestem ciekawa jak wygląda jakość usług fryzjerskich na ul. Projektowanej i ul. Środkowej (jedyne, które znam w Izabelinie).. Widziałam też salon w Laskach przy przedszkolu.
Sab
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : 25 Luty 2009, 23:12:26 »

Na Projektowanej nigdy nie byłam, a na Środkowej jest miła atmosfera tylko niestety trzeba się wcześniej zapisać czsami uda się " z ulicy" ale to ryzyko.Fryzjerki są dwie i można spróbować każdej (są gusta i guściki) ja byłam zadowolona i z jednej i z drugiej Uśmiech
Margolcia
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : 02 Marzec 2009, 22:25:49 »

Ja byłam na Środkowej i więcej tam moja noga nie stanie. Mimo wcześniejszego umówienia się, musiałam czekać i to dość długo. Złość Dlatego od lat pozostaję wierna salonowi z Żoliborza Mrugnięcie Im się to po prostu nie zdarza.
Z fryzjerów wiem, że są na Sienkiewicza (blisko 3-ciego maja) i na Krasińskiego widziałam jakiś baner, ale nie byłam
blondyna
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : 03 Marzec 2009, 23:37:33 »

Hej a ja chodze na Środkową od roku i jestem zadowolona panie są chętne do wspólpracy nawet sama czesałam się kiedyś w niedziele.I wszystko jest pod jednym dachem można zrobić rączki i nóżki i buziaczek Buziak
spring_flower
Użytkownik
**

« Odpowiedz #4 : 01 Kwiecień 2010, 11:09:23 »

Niestety na Środkowej również spotkałam się z sytuacją, gdzie mimo przyjść na umówioną godzinę trzeba było baaardzo długo czekać.

Dziewczyny piszcie kogo polecacie (może od czasu założenia tematu coś się zmieniło) i oprócz nazwy zakładu podajce imiona fryzjerek, które polecacie (wiem z doświadczenia, że w jednym zakładzie mogą być panie niezwykle różniące się umiejętnościami i doświadczeniem).

A może jednak większość ufa tylko warszawskim fryzjerom??
paneuzebiusz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : 19 Marzec 2012, 22:43:44 »

na mosciskach kiedys byla dobre fryzjerka (chyba sandra). dobrze rozumiala klienta, byla otwarta i usmiechnieta. zniknela a salon dziwnie sie zachowuje nie udzielajac info o tym gdzie ona teraz pracuje, nie chce dac do niej kontaktu... reszta fryzjerek co tam zostaly - nie znam umiejetnosci ale sa taaaaakie powazne. ło matko!
w laskach fryzjer kolo przedszkola - odradzam, szkoła sprzed 20 lat, mozna poslac babcie na podciecie, farbę i trwałą ...
nowy salon na radiowie, na olszynowej - polecam! nowoczesne strzyzenie, mila obsluga, zero tloku. chyba fryzjerka nazywa sie Monika. 3 dziewczyny z moejej rodziny sie strzygly i ja sam. bardzo dobry efekt.
spring_flower
Użytkownik
**

« Odpowiedz #6 : 22 Kwiecień 2012, 17:46:46 »

Ja ostatnio byłam bardzo zadowolona z Pani Beatki z salonu "Żenett" przy ul. Projektowanej. A co sądzicie o Studio Art Nails przy Jastrzębiej?
IzaB
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #7 : 23 Kwiecień 2012, 09:10:32 »

Ja ostatnio byłam bardzo zadowolona z Pani Beatki z salonu "Żenett" przy ul. Projektowanej.
Ja także Uśmiech
zuza
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : 18 Wrzesień 2012, 12:50:56 »

Witam,widzę że nikt tu dawno nic nie pisal Uśmiech Chciała bym się dowiedzieć jaki salon i jaką fryzjerski plecacie, może coś się zmieniło od ostatniego czasu? Mieszkam tu od niedawna i nie bardzo znam okolice. Może ktoś coś powiedzieć o salonie na Mościskach? Warto się tam wybrać?
zuza
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #9 : 20 Marzec 2014, 17:07:25 »

Witam ponownie. Polecam studio fryzur w Izabelinie nad zgoda. Dobrze i nie drogo:-) jestem zadowolona pracują tam dwie dziewczyny i obie mogę polecić. Nr telefonu 490 46 37
IzaB
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #10 : 23 Marzec 2014, 15:08:22 »

A ja cofam swoją rekomendację dla pani Beaty z salonu "Żanett'. Owszem, jest to osoba
sympatyczna i dobrze strzyże, ale radzę uważać z koloryzacją. Zamiast ciepłego brązu zrobiła mi kolor czarny, którego od kilku miesięcy w żaden sposób nie mogę się pozbyć. W dodatku wmawiała mi, że tylko tak wygląda, bo włosy nie są jeszcze całkowicie suche... Zawstydzony
soledad30
Użytkownik
**

« Odpowiedz #11 : 24 Marzec 2014, 21:25:04 »

ja bardzo lubię Żanett, to chyba jedyny salon na poziomie w tej okolicy. Zdecydowanie odradzam ten w Laskach niedaleko ronda, dekoloryzacja zakończyła się spaleniem większości włosów, ciężko z tym dojść do ładu mimo, że minął ponad rok
Margaret
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 27 Marzec 2014, 12:42:33 »

ja polecam salon fryzjersko-kosmetyczny na rogu 3Maja i Sadowej (na przeciwko bankomatu). Sympatyczna młoda osoba strzyże moje dzieci od roku - sprawnie, z uśmiechem i zaangażowaniem. Trafiliśmy tam "z ulicy" bo nigdzie w Izabelinie nie było innej fryzjerki chętnej na obstrzyżenie dzieci (Żanett - no comments...). Od kilku miesięcy chodzę tam sama - porzuciłam swoją długoletnią fryzjerkę z Warszawy - tutaj bliżej, wygodniej i taniej. Fakt - wystrój bardziej ubogi od standardów warszawskich, ale mnie nie przeszkadza.  Co do jakości - bez zastrzeżeń (mam krótkie włosy wymagające dobrego cięcia; farby nie kładłam ale widziałam tam jakieś całkiem fajne nietypowe specyfiki).
tel. 530350628
frezja19
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #13 : 31 Marzec 2014, 22:35:49 »

A kogo konkretnie polecacie z salonu RELAX na Środkowej?
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!