BRONIĘ KOCHAM KAMPINOS!

(1/3) > >>

Monika Grzesik:
Szanowny Panie Pawle,

Na forum publicznym sformułował Pan zarzut, jakoby na forum KochamKampinos stosowana była cenzura. Zarzut ten uznaję za całkowicie bezpodstawny.

Chciałabym zwrócić Panu uwagę, że w założonym przez siebie wątku broni Pan osoby, która obraźliwymi, niemerytorycznymi wypowiedziami zakłócała rzeczową dyskusję na forum. O fakcie tym była informowana w drodze ostrzeżeń.

Forum Kocham Kampinos jest otwarte dla wszystkich mieszkańców gminy, również tych mających odmienne poglądy na sprawę zagospodarowania przestrzennego gminy Izabelin. Celem forum jest wymiana myśli, ścieranie się różnych wizji, w celu wspólnego kształtowania poglądów. Zaproszeni do dyskusji są wszyscy, którzy rzeczywiście chcą rozmawiać, a nie tylko obrażać pozostałych uczestników.
Zaznaczam, że wypowiedzi każdego forumowicza oceniane są według jednolitych, dostępnych dla wszystkich kryteriów, zawartych w regulaminie. Każdy rejestrujący się na forum zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Oczekuję od Pana odpowiedzi.

Proszę w razie jakichkolwiek przyszłych uwag zgłaszać je bezpośrednio do mnie. Nie jest tajemnicą, że znamy się osobiście. Na stronie kochamkampinos są podane dane kontaktowe, również mój  adres email na tym forum jest dostępny publicznie.

pozdrawiam, pozostaję z szacunkiem
Monika Grzesik

pawelstawski:
Sz.P. Moniko,

Jeżeli w przyszłości ktoś z moich znajomych zgłosi, że został źle potraktowany na forum KK prześlę tę sprawę Pani.
Marzę o forum, gdzie wszyscy będą występowali używając swojego imienia i nazwiska.
Wtedy chamstwo, wulgaryzmy, epitety i nawet kolokwializmy byłyby niedopuszczalne. Na tym forum wiele razy ponosiło mnie ponieważ zamiast konkretnej osoby odpowiadam Anonimom czującym się bezkarnie. Uważam, że to jest główny problem. 

Pozdrawiam
Paweł Piotr Stawski

JerzyE:
Ciekawy pogląd - Pana zdaniem skoro ktoś się nie przedstawia imieniem i nazwiskiem to można mu ubliżać. Brawo.

Focza:
Ja też bronię forum KochamKampinos, bo w przeciwieństwie do wielu osób wypowiadajacych się na tutejszym forum gminnym ja aktywnie uczestniczę na forum KK i nie spotkałam się z żadną, nawet najmniejszą próbą cenzury. Pani Monika Grzesik wykazuje i tak daleko posuniętą tolerancję, bo truskaw.izabelin mocno przesadzała w swoich wypowiedziach i obrażaniu innych.

jaga:
Ludzie, odpuśćcie sobie. Jak się komuś nie podoba, jak jest prowadzone forum to niech w nim nie uczestniczy. Albo dyskutujcie sobie na forum KK o wyrzucaniu, bądź nie wyrzucaniu. Dyskusja  tutaj o tym jest naprawdę niepotrzebna w świetle dużo wazniejszych problemów. Zbaczacie z tematu. Do tej pory wydawało mi się, że Kocham Kampinos to organizacja powołana, aby coś zrobić coś konkretnego. Po dwóch dniach mam wrażenie, że Kocham Kampinos to tylko i wyłącznie forum a jaki ma cel już prawie zapomniałam. Chyba, że to taka kampania reklamowa (bardzo kontrowersyjna - ja powoli mam niezbyt pozytywne odczucia)
Panie Administratorze, czy to forum (forumizabelin) jest gminne? Focza tak napisała, kiedyś też tak ktoś pisał. Może Pan raz na zawsze wyjaśnić, jak to jest z własnością tego forum? Na gminnym wolałabym nie pisać  :-X
Jaga (użytkownik forum izabelin - za chwilę się pogubimy kto jest skąd)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona